Parama

Skirkite 2 procentus jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio paramą Lietuvos imitacinių bendrovių asociacijai „Liba“.

Visi dirbantys moka pajamų mokestį, kurį vėliau Lietuvos Respublikos Vyriausybė paskirsto jos manymu svarbiausioms sritims. Kiekvienas dirbantis  Lietuvos pilietis taip pat gali įsitraukti į šį procesą ir nuspręsti, kaip turėtų būti panaudojami 2 proc. nuo jo sumokėto pajamų mokesčio. Kiekvienais metais iki gegužės 1 d. jūs galite pateikti prašymą pervesti iki 2 procentų pajamų mokesčio dalį Lietuvos vienetams, pagal Lietuvos Respublikos ir paramos įstatymą turintiems teisę gauti paramą.

Paramą galite skirti dviem būdais:

1. Internetinės bankininkystės pagalba prisijungiant prie Elektroninio Deklaravimo Sistemos (EDS) ir užpildant FR0512 formą internetu.

  • Formos pildymui Jums tereikės žinoti paramos gavėjo kodą: 304163624
  • Paspaudę čia rasite detalią instrukciją, kaip internetinės bankininkystės pagalba pateikti formą „FR0512“.

2. Užpildant FR0512 formą ranka ir nunešant arba išsiunčiant paštu Valstybinei Mokesčių Inspekcijai pagal savo gyvenamąją vietą. Mokesčių inspekcijos adresus rasite čia. Viename voke galima siųsti vieno asmens deklaraciją.

  • Paspaudę čia galite parsisiųsti deklaraciją (.pdf formatu), kurią tereikia atsispausdinti, ranka surašyti savo duomenis ir išsiųsti  arba nunešti valstybinei mokesčių inspekcijai, pagal savo gyvenamosios vietos adresą, arba susisiekti su mumis.
  • Paspaudę čia rasite detalią instrukciją, kaip atsispausdinti ir pateikti formą „FR0512“.

Kilus klausimams ar neaiškumams prašome kreiptis www.vmi.lt arba tiesiogiai į mus.

Dėkojame už palaikymą!